top of page

CO NAS WYRÓŻNIA

Professionals Group to agencja rekrutacyjna, która wyróżnia się szeroką gamą opcji oferowanych klientom, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE   ROZWIĄZANIA Z OBSZARU REKRUTACJI

Professionals Group inwestuje w najnowocześniejsze narzędzia dające kontrolę nad przebiegiem procesu rekrutacji dla naszych Klientów oraz Kandydatów oraz narzędzia z obszaru AI pozwalające docierać do najlepszych specjalistów na rynku.
 

Zarówno Kandydaci jak i nasi Klienci mają dostęp do dedykowanych Portali Kandydata i Pracodawcy.

Kandydaci mogą w każdej chwili sprawdzać na jakim etapie rekrutacji się znajdują, aktualizować swoje dane, zarządzać zgodami RODO czy subskrybować się do interesujących ich ofert pracy.

Nasi Klienci w Portalu Pracodawcy mogą m.in. na bieżąco sprawdzać na jakim etapie realizacji znajduje się projekt, który nam zlecili, jacy specjaliści zostali do nich przesłani, przekazywać informację zwrotną, rezerwować bezpośrednio spotkania, telekonferencje, przekazywać informacje zwrotne i zautomatyzować wiele innych procesów.

 

Dzięki naszym rozwiązaniom wzrasta efektywność wymiany informacji i znika niepewność związana z ustalaniem na jakim etapie znajdują się poszczególne projekty.

 

Czas nadać impetu pracy zawodowej! Skontaktuj się z nami, by zbliżyć się do realizacji celów rekrutacyjnych.

robot
Businesswoman in white

WSZECHSTRONNA POMOC

Sprawdź, jak możesz się rozwinąć, współpracując z agencją, która ma wszelkie środki i kompetencje, aby pomóc Ci zrealizować cel. Niezależnie od rodzaju poszukiwanej pracy i posiadanych kwalifikacji, służymy pomocą w znalezieniu wymarzonej pracy. Pomożemy Ci podkreślić mocne strony Twojego CV i z jak najlepszej strony pokazać się pracodawcom. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych usług .

SZEROKI DOSTĘP DO INFORMACJI

Nasze nieustannie aktualizowane informacje dotyczące rynku pracy pomogą Ci być na bieżąco. Niezależnie od tego, czy szukasz pełnego etatu, czy pracy dodatkowej — wiemy, jak odnieść sukces w różnych branżach. Upewnij się, że korzystasz ze wszystkiego, co mamy do zaoferowania: naszych usług i wsparcia.

Przygotowujemy dla naszych klientów porównania dotyczące najnowszych możliwości rekrutacyjnych. Ponadto otrzymują oni obiektywne wskazówki od naszego zespołu wykwalifikowanych ekspertów.

Raporty
bottom of page