top of page

Jak wygląda szczęśliwy człowiek po otrzymaniu super job offer ?

Zaktualizowano: 29 sty


job offer
Job offer

Opowiem Wam dziś pewną historię, jedną z wielu zmian, których byłam świadkiem i trochę się do niej przyczyniłam 😀


Pewna dziewczyna pracowała wiele lat w pewnej korporacji, pięła się po szczeblach kariery, pełniła różne role, „dowoziła” zadania z nawiązką, jednak po pewnym czasie poczuła, że już dalej się nie rozwija, zadania ją przytłaczają, potrzebowała impulsu do działania w kierunku zmiany.


Tym impulsem była nasza rozmowa. Zrodziła się przypadkiem, a jednak "po coś". To był czas na Jej zmianę, choć Aneta jeszcze tego nie czuła (imię zmienione). Miałam ciekawą ofertę, uznałam wstępnie, że kompetencje Anety i wymogi stanowiska pokrywają się w pewnym zakresie i postanowiłyśmy wspólnie omówić temat, aby sprawdzić, czy to słuszna droga.


Rozmów było kilka, omówiłyśmy dokładnie wymogi stanowiska, charakter pracy w tej firmie, wyzwania, które mogą się pojawić – zarówno możliwości rozwoju, jak i potencjalne trudności. Transparentnie, otwarcie. Pojawiły się obawy, to naturalne. Zawsze się pojawiają.


Moja praca w tym przypadku polegała na otwartych i szczerych rozmowach – zawsze tak wygląda proces. Otwartość i szczerość to podstawa wszystkiego, również w procesie wyłaniania najlepszego kandydata na dane stanowisko.


Każdy etap jest istotny, odpowiadam na pytania, wspieram gdy trzeba, nie narzucając jednocześnie mojego zdania – bo chęć zmiany, motywacja do pracy w danym miejscu to coś, co musi się zadziać w danej osobie. Nie wtłoczymy jej siłą, nawet jeśli to my wierzymy bardziej w szczęśliwe zakończenie.


Historia ta zakończyła się bardzo dobrze – dostała świetny job offer, zatrudnienie, nowe miejsce, które spełniło oczekiwania i spełnia je nadal, a minęły już ponad 2 lata. Z Anetą jesteśmy nadal w kontakcie, bo z takich historii rodzą się trwałe relacje. Cieszę się, że wtedy pomogłam w procesie zmiany i cieszę się, że robię to nadal wraz z zespołem #ProfessionalsGroup.


Każda historia jest inna. Na koncie moim i zespołu jest wiele takich dobrych finałów 😀


Jeśli czujesz, że to moment dla Ciebie, zapraszam do kontaktu z nami.


🔴 Mamy obecnie wiele ofert pracy z obszarów:


🎯 IT: dla Programistów Java, Python, iOS, Android, DevOpsów, Frontend Developerów (z React.js, Vue.js), Inżynierów Danych Analityków/ Inżynierów Sieci, Administratorów IT i wiele innych


🎯 Finance: dla Specjalistów SAP FI-CO


🎯 Marketing: dla Specjalistów Digital Marketingu i Managerów ds. marketingu


🎯 Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę z ofertami


A jeśli dziś nie znajdziesz tu oferty dla siebie, możesz założyć konto na naszym #PortaluKandydata – jeśli pojawi się oferta dla Ciebie, będziemy w kontakcie 😀


A jaka jest Twoja historia ❓ Pamiętasz swoje emocje po otrzymaniu oferty pracy, na którą czekałeś/-aś ❓ A może jesteś dziś w momencie rozważania zmiany ❓

56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page