top of page

Rekrutacja IT. LinkedIn w procesie rekrutacji.

Zaktualizowano: 12 styRekrutacja IT - rola mediów społecznościowych


W dobie cyfryzacji i rosnącej roli mediów społecznościowych, profil na LinkedIn staje się nie tylko wizytówką zawodową, ale również ważnym narzędziem w procesie rekrutacji. Ale czy jest to jedynie uzupełnienie informacji zawartych w CV, czy może kluczowy element, na który rekruterzy zwracają uwagę?


Pisanie postów, dzielenie się wiedzą, wspieranie innych na LinkedIn - to wszystko buduje Twoją markę osobistą w sieci. Ale jakie konkretne korzyści przynosi to gdy w grę wchodzi rekrutacja IT?


Aktywność na LinkedIn

- nie tylko podkreśla Twoją ekspertyzę w danej dziedzinie, ale również świadczy o zaangażowaniu w branżę, chęci rozwoju i budowania relacji zawodowych. Dla rekruterów jest to sygnał, że kandydat jest aktywny, zaangażowany i pasjonuje się tym, co robi.


Sieć kontaktów

- na LinkedIn może być również kluczem do odkrycia nowych możliwości zawodowych. Wielu specjalistów IT zdobywa oferty pracy właśnie dzięki rekomendacjom od osób z branży, z którymi wcześniej nawiązali kontakt na platformie.


Grupy dyskusyjne i fora

- na LinkedIn to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i nawiązywania nowych kontaktów zawodowych. Uczestnictwo w takich grupach świadczy o chęci ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów.


W najnowszym webinarze, w ramach cyklu „Programistyczna Gadka”, mieliśmy przyjemność rozmawiać na ten temat z Radkiem Wojtysiakiem. Dziękujemy za zaproszenie i cenne spostrzeżenia! Dynamika rynku IT dostarcza ciągle nowych tematów i wyzwań, dlatego takie dyskusje są niezwykle wartościowe.


Jeśli nie mieliście okazji dołączyć do nas na żywo, zachęcamy do obejrzenia nagrania. Link do webinaru znajdziecie poniżej.


Radek Wojtysiak regularnie dzieli się swoją wiedzą na LinkedIn, poruszając ważne tematy związane z rozwojem zawodowym w IT.


Jeśli jesteście zainteresowani ofertami pracy w IT, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół chętnie pomoże w znalezieniu idealnej oferty dla Was.


Zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Jesteśmy ciekawi Waszej perspektywy!


Professionals Group - Twoi eksperci od rekrutacji w sektorze IT.
142 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Body leasing.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page