top of page

Consultant SAP Warehouse Management

Polska

Tryb pracy

Remote

Rodzaj umowy

B2B

Dla znanej firmy wspierającej partnerów biznesowych w obszarze IT, poszukujemy osoby na stanowisko Consultant SAP Warehouse Management.

Praca niemal w 100% zdalna.

Możliwe jedynie sporadyczne wizyty w biurze w Polsce i Niemczech.

Brak okresu próbnego

Zadania:

  • Międzynarodowa firma z sektora AGD jest aktualnie w procesie migracji instancji SAP R/3 do SAP S/4Hana

  • Do główny zadań należy wdrożenie szablonu w SAP S/4 Hana, analiza luk z szablonu, dostosowywanie rozwiązania, testowanie, walidacja migracji, szkolenie użytkowników i wsparcie biznesowe.

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia w obszarze SAP WM,

  • Mile widziana znajomość SAP EWM, szczególnie w dostosowywaniu i debugowaniu.

  • Język angielski na poziomie minimum B2/+

Firma oferuje:

  • Współpracę w oparciu o B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę zdalną

  • Brak okresu próbnego

  • Zaangażowanie w długoterminowy, ponad roczny projekt

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

bottom of page