top of page

eCommerce Senior Partnership Manager

Polska

Tryb pracy

Remote

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Dla jednego z liderów w obsłudze płatności bezgotówkowych, poszukujemy osoby na stanowisko eCommerce Senior Partnership Manager.

Dołączając do zespołu eCommerce, będziesz odpowiedzialny/a za aktywne budowanie sieci partnerów refferalowych i technologicznych w bramki płatności eCommerce u jednego z największych operatorów płatności na świecie oraz polskim rynku.

Twoje zadania obejmą:

  • Budowanie relacji i zawieranie umów z nowymi partnerami refferalowymi oraz technologicznymi budującymi rozwiązania w oparciu o bramkę płatności;

  • Prezentację propozycji współpracy osobiście, telefonicznie oraz mailowo;

  • Komunikację oraz współpracę z kadrą zarządzającą oraz działami IT w języku korzyści;

  • Utrzymywanie silnych więzi biznesowych z partnerami, zapewnienie wsparcia konsultacyjnego oraz motywowanie partnerów do rozwoju

  • Osiąganie wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Negocjacje warunków handlowych w ramach współpracy partnerskiej;

  • Współpracę z innymi działami oraz koordynację działań operacyjnych w celu zapewnienia szybkiej i efektywnej obsługi partnerów.

Idealny/a kandydat/ka posiada:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży i współpracy partnerskiej w ramach usług płatniczych eCommerce;

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji biznesowych i operowania językiem korzyści dla partnera;

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego;

  • Silną motywację oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;

  • Umiejętność organizacji pracy i działania pod presją czasu;

  • Orientację na potrzeby partnera;

  • Zdolność szybkiego uczenia się i uwzględniania szczegółów.

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę;

  • Samochód służbowy;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Karta Multisport;

  • Bonusy pieniężne zależne od wyników pracy;

  • Interesującą i ambitną pracę w bardzo dynamicznym środowisku;

  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

bottom of page