top of page

Szukam pracownika

Szukam pracownika z Professionals Group

Professionals Group to agencja rekrutacyjna, która działa kompleksowo, dostarczając szerokie spektrum usługi wsparcia w procesach rekrutacyjnych. Potrzeby Klientów stają się naszymi celami, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły, jesteśmy z Wami na każdym etapie procesu.

 

Firmy budują dziś zróżnicowane zespoły, poszukiwani są Eksperci ds. Rozwoju Biznesu/ Marketingu/ Sprzedaży, IT i Operacji. Rozumiejąc struktury organizacji oraz przenikające się potrzeby wszystkich tych obszarów, zapewniamy efektywnie wsparcie w ich dynamicznym rozwoju.

 

Wspieramy procesy rekrutacyjne na stanowiska w obszarach: IT, Finance, Business Development, Sprzedaż, Executive Search. Wspieramy firmy niezależnie od branży, w tym organizacje z sektora BSS (Business Services Sector)/SSC/BPO/R&D, banki, duże korporacje, jak i mniejsze firmy działające w Polsce i za granicą, również takie, które chcą wejść na polski rynek.

 

Jeśli zarządzasz organizacją, dla której potrzebne jest wielowymiarowe wsparcie w poszukiwaniu talentów na rynku, oferujemy kompleksową usługę rekrutacyjną.

 

Jeśli poszukujesz kilku osób do nowo tworzonej jednostki albo uzupełniasz skład obecnego zespołu, także pomożemy.

 

Naszą specjalnością jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Na co dzień mamy przyjemność pomagać naszym Klientom, będąc mostem łączącym ich potrzeby z Kandydatami o poszukiwanych kompetencjach. Stawiamy na najnowocześniejsze  technologie wspierające nas w pozyskiwaniu talentów, rozwój i partnerstwo we wszystkim co robimy. 


 

szukasz pracownika

Zapraszamy do współpracy!

bottom of page