top of page

PEGA Developer

Warszawa, Polska

Tryb pracy

Hybrid

Rodzaj umowy

B2B, Umowa o pracę

Dołącz do zespołu wiodącego dostawcy usług finansowych jako PEGA Developer.

Poszukujemy pasjonatów, którzy chcą rozwijać się w dynamicznym środowisku i przyczynić się do innowacyjnych rozwiązań w obszarze technologicznym.

Tryb Pracy: Praca hybrydowa z biura w Warszawie (preferowana). Możliwa jest również praca zdalna z okazjonalnymi podróżami do biura.
Forma współpracy: UoP/ B2B

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z PEGA;

  • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania przy wsparciu PEGA;

  • Certyfikacja System Architect (CSA);

  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL);

  • Znajomość języka angielskiego - minimum poziom B1;

  • Zdolność do dostarczania projektów pod minimalnym nadzorem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Mile widziane:

  • Certyfikacja Senior System Architect (PCSSA);

  • Znajomość budowy aplikacji webowych (HTML, XML, JavaScript) oraz serwisów (SOAP, REST), a także praca w segmencie usług finansowych;

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java (Java SE 8).

Zadania do realizacji:

  • Konfiguracja oprogramowania na platformie PEGA 8.x;

  • Tłumaczenie potrzeb biznesowych na rozwiązania systemowe w PEGA;

  • Projektowanie, tworzenie, modelowanie nowych funkcjonalności i procesów w PEGA;

  • Koordynacja testów i procesu akceptacji z użytkownikami końcowymi;

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wdrożonych rozwiązań.

Benefity:
Bogaty pakiet benefitów dodatkowych, w tym:

  • 10% premii rocznej;

  • Opiekę medyczną;

  • Karty sportowe;

  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków;

  • Świadczenia urlopowe – tzw. Wczasy pod gruszą;

  • Świadczenia na dzieci;

  • Wyprawki szkolne;

  • Świadczenia świąteczne;

  • Platforma szkoleniowa.

Proces rekrutacyjny:

  1. Wstępna rozmowa z naszym rekruterem.

  2. Spotkanie po stronie klienta z Senior HR Partner oraz szefem zespołu, do którego dołączysz.

  3. Spotkanie techniczne z zespołem PEGA.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

bottom of page