top of page

Specjalista ds. BHP

Dąbrowa Górnicza, Polska

Tryb pracy

On-Site

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, związanego z przemysłem hutniczym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji BHP;

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP;

  • przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego;

  • przeprowadzanie oceny ryzyka maszyn;

  • uczestnictwo w odbiorach oraz dopuszczanie do użytku nowych maszyn i urządzeń;

  • prowadzenie postępowań powypadkowych;

  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy, w tym również dla podwykonawców;

  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem;

  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP;

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi z obszaru BHP;

  • dbanie o środowisko i higienę pracy;

  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów;

  • realizacja zadań służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997. w sprawie służby BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP;

  • co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP (warunek konieczny);

  • znajomość aktualnych przepisów i regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • mile widziana - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w tematach branżowych;

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • zaangażowanie i odpowiedzialność;

  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w BHP;

  • znajomość norm systemów zarządzania BHP.

Mile widziane:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji rynkowej;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego);

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych;

  • atrakcyjne benefity, m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin;

  • ZFŚS min „wczasy pod gruszą”;

  • bony żywieniowe Pluxiee (Sodexo);

  • Dzień Hutnika;

  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. - agencja zatrudnienia zarejestrowana w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

bottom of page