top of page

Kompetencje przyszłości

Zaktualizowano: 20 wrz 2023

Poszukiwanie idealnego kandydata - kompetencje przyszłości ?


Rozwój nowoczesnych technologii ❓ Inwestycje w rozwój centrów biznesowych, nowych produktów, usług czy kanałów dystrybucji ❓

Tak, to wszystko dzieje się tu i teraz ❗️Ale... czy łatwo jest pozyskać odpowiednie talenty na rynku, aby stały się one motorem do dynamicznego rozwoju firmy ❓Jakie kompetencje przyszłości będą poszukiwane przez pracodawców ?


W wielu miastach w Polsce powstają oddziały międzynarodowych korporacji, centra biznesowe, operacyjne i technologiczne, które potrzebują wielowymiarowego wsparcia w zakresie pozyskiwania talentów. Firmy inwestują w Polsce ze względu na duży potencjał kandydatów z pożądanym wykształceniem i kompetencjami.


W #ProfessionalsGroup rozumiemy, że dziś firmy budują zróżnicowane zespoły - poszukiwani są Eksperci ds. Rozwoju Biznesu/ Marketingu/ Sprzedaży, IT i Operacji, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, a jednocześnie określone kompetencje miękkie. Rozumiejąc struktury organizacji oraz przenikające się potrzeby wszystkich tych obszarów, efektywnie wspieramy Klientów w ich dynamicznym rozwoju.


Co robimy ?


🎯Codziennie pomagamy pracodawcom i kandydatom w całej Polsce.

🎯 Wspieramy kompleksowo i wszechstronnie, jednocześnie dbając o każdy szczegół w procesie.

🎯 Dostarczamy usługi wsparcia w rekrutacji na najwyższym poziomie.

🎯 Potrzeby Klientów stają się naszymi celami, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

🎯 Nasz zespół cechuje profesjonalizm i dbałość o jakość w działaniu, jesteśmy z Wami na każdym etapie procesu.


Jakie obszary wspieramy najczęściej ?


👨‍💻IT, 🏦Finance, 📈Business Development, 👩‍💼🚗Sprzedaż, 👩‍💼👨‍💼Executive Search 🚀


Rekrutujemy dla firm z różnych branż, w tym dla organizacji z sektora BSS (Business Services Sector)/SSC/BPO/R&D, dla instytucji finansowych, dużych korporacji, jak i mniejszych firm działających w Polsce i za granicą - również takich, które planują rozpocząć działalność na polskim rynku.


Podążamy za najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi - jesteśmy wszędzie tam, gdzie innowacje 🚀 Wspieramy też poszukiwania doradców w najszybciej rozwijających się obecnie branżach, dla których kontakt z klientem i propozycja najlepszej oferty produktowej na rynku, to pasja i cel sam w sobie 😊 O tym więcej już wkrótce, stay tuned 😊


🎯 Jeśli zarządzasz organizacją, dla której potrzebne jest wielowymiarowe wsparcie w poszukiwaniu talentów na rynku, oferujemy kompleksową usługę rekrutacyjną.


🎯 Jeśli poszukujesz kilku osób do nowo tworzonej jednostki albo uzupełniasz skład obecnego zespołu, także pomożemy. Naszą specjalnością jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta.


Na co dzień mamy przyjemność pomagać naszym Klientom, będąc mostem łączącym ich potrzeby z Kandydatami o poszukiwanych kompetencjach. Stawiamy na nowe technologie, rozwój i partnerstwo we wszystkim co robimy.


Zapraszamy do współpracy ❗️


☎️ +48 695 030 173

Kompetencje przyszłości
Kompetencje przyszłości

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page