top of page
Agencja Rekrutacyjna

Professionals Group
Agencja Rekrutacyjna

Your needs - Our goals

Poszukiwanie i zatrudnianie utalentowanych pracowników jest kluczowe dla rozwoju biznesu.

 

Professionals Group ma wszelkie narzędzia niezbędne do łączenia firm z najlepszymi Kandydatami. 

Publikacje

W czym się specjalizujemy

branża IT

Branża IT

W ostatnich latach branża IT zmaga się z dużym niedoborem wykwalifikowanej kadry, co stanowi istotną przeszkodę w rozwoju firm. Firma rekrutacyjna Professionals Group specjalizuje się w usługach prowadzenia procesów rekrutacyjnych na rynku IT  i pozyskiwaniu najlepszych specjalistów z tej branży. Realizujemy projekty zarówno dla globalnych korporacji, jak również MŚP czy firm z sektora Business Services (SSC/BPO/) oraz Centra "R&D".

Jesteśmy w stanie pozyskać kandydatów do pracy IT zarówno z polskiego rynku, jak i z zagranicy, mamy również dostępne oferty pracy zdalnej.  W zależności od potrzeb Klientów, pomagamy tworzyć całe zespoły lub realizujemy pojedyncze, indywidualne zlecenia na poszukiwanie niszowych specjalistów IT. Najczęściej w ramach rekrutacji IT poszukiwany jest programista, specjalista ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych, specjalista ds. infrastruktury, jak również osoby zarządzające IT.

branża finansowa

Branża finansowa

Sektor finansów jest jedną z naszych kluczowych specjalizacji. Długoletnie doświadczenie zdobyte w pracy na stanowiskach managerskich w międzynarodowych organizacjach finansowych pozwala nam na doskonałe zrozumienie profilu i kompetencji wymaganych od pracowników tego sektora.

Professionals Group zapewnia pozyskanie najlepszych kandydatów ze specjalności związanych w szczególności z zarządzaniem ryzykiem, compliance, AML, sankcji, kontroli i audytu, czy też stanowiska związane z wewnętrznym wsparciem prawnym. Z powodzeniem realizujemy też projekty na stanowiska z zakresu Product i Project Managementu, Quality, Customer Service.

executive search

EXECUTIVE SEARCH

Jedną z naszych specjalności jest rekrutacja na stanowiska C-level. Posiadamy rozległą sieć kontaktów i wiedzę pozwalającą na szybkie wyselekcjonowanie i zapewnienie naszym Klientom wysokiej klasy managerów, którzy nie tylko zapewnią najwyższy poziom merytoryczny, ale też będą dopasowani do kultury organizacyjnej i zmotywowani do budowania długoterminowej współpracy. Cały przebieg procesu rekrutacji na stanowiska na poziomie executive, prowadzony jest pod bezpośrednim nadzorem kadry zarządzającej Professionals Group w bliskiej współpracy z klientami i kandydatami. Nasza firma rekrutacyjna oferuje możliwość pozyskania managerów zarówno z rynku polskiego jak i obszaru EMEA. Specjalizujemy się  w szczególności w obszarach związanych z sektorem finansowym oraz sektorem IT oraz stanowiskach związanych z budową dużych struktur organizacji zarówno w zakresie migracji procesów do Polski jak również związanych z szybką ekspansją na lokalnym rynku.

shared services

Shared Services Center

Wpierani przez nas Klienci otwierają oddziały swoich firm w Polsce lub budują centra usług wspólnych, obsługujące procesy w wielu krajach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry zarządzającej Professionals Group, zdobytemu podczas współpracy z shared services, bardzo dobrze rozumiemy procesy związane z migracją usług czy też trudności związane z koniecznością szybkiego zbudowania dużych struktur. Pozyskanie wykwalifikowanych pracowników wymaga doskonałej znajomości rynku i źródeł pozyskiwania Kandydatów.  Wspierając sektor Business Services (SSC/BPO) oraz Centra "R&D" w procesach rekrutacyjnych umożliwiamy firmie skupienie się na rozwoju biznesu, linii operacyjnych i technologicznych, podczas gdy my skupiamy się na pozyskaniu wykwalifikowanych osób z pożądanymi umiejętnościami i kompetencjami.  Będąca w czołówce  agencji rekrutacyjnych IT w Polsce, Professionals Group oferuje zarówno usługi body leasing jak również outsourcing IT.

Czy firma rekrutacyjna może wesprzeć Twój biznes ? 

W dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, korzystanie z usług agencji rekrutacyjnych IT w Polsce staje się dla wielu przedsiębiorstw czynnikiem pozwalającym osiągąć przewagę konkurencyjną. Firma specjalizująca się w prowadzeniu rekrutacji pracowników, umożliwia znaczące usprawnienie procesów rekrutacji IT lub innego sektora w Twojej organizacji. Rekruterzy agencji, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, dostępowi do profesjonalnych narzędzi oraz szerokiej sieci kontaktów są w stanie szybko i precyzyjnie dopasować kandydatów do Twoich potrzeb biznesowych, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów oraz pozwala skupić na podstawowej działaności biznesowej. 

Modele współpracy z agencjami pracy często opierają się na systemie 'success fee', co oznacza, że płacisz tylko w przypadku skutecznie zakończonej rekrutacji. To nie tylko zmniejsza ryzyko finansowe, ale również motywuje firmy rekrutacyjne IT do jak najefektywniejszego działania.

Skorzystanie z usług doświadczonych firm rekrutacyjnych i najlepszych rekruterów IT otwiera przed Twoim biznesem nowe możliwości skorzystania z rynku pracy, pozwalając znaleźć najlepszą formułę znalezienia potrzebnych talentów. 

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Professionals Group sp. z o.o.

Grzybowska 80/82 lok 700,

00-844 Warszawa, Poland

NIP: 5272922236

REGON: 385637087

KRS: 0000906685

Agencja Rekrutacyjna - KRAZ: 23835

+ 48 695 030 173

kontakt Professionals Group

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

poczuj różnicę Professionals Group

PROFESSIONALS GROUP
POCZUJ RÓŻNICĘ

bottom of page