top of page

Rynek pracy: perspektywa pracodawcy, pracownika i rekrutera.

Zaktualizowano: 14 cze


Poszukiwanie odpowiednich pracowników do zespołu, realizacja strategii zatrudnienia lub poszukiwanie pracy w obecnych czasach to wyzwanie. Rynek pracy jest w stałym ruchu, a dynamika zmian, które obserwujemy, jest naprawdę imponująca.


Zapraszamy do obejrzenia naszego webinaru, gdzie przyjrzymy się wszystkim aspektom procesu rekrutacyjnego. Będziemy analizować rynek pracy z trzech różnych perspektyw: pracodawcy, pracownika i rekrutera. Czy rzeczywiście łatwiej jest obecnie znaleźć odpowiedniego pracownika? Jakie obserwacje mają kandydaci poszukujący pracy? Jakie pytania nurtują ich najbardziej podczas rozmów z nami?


Agencja rekrutacyjna - współpraca.


Współpraca z agencją rekrutacyjną to temat, który budzi wiele pytań zarówno wśród kandydatów, jak i pracodawców. Czy warto korzystać z usług agencji? Jakie są korzyści dla firm poszukujących pracowników? Czy kandydaci mogą liczyć na wsparcie w poszukiwaniu idealnej oferty pracy? Jakie wartości niesie ze sobą relacja między pracodawcą a agencją rekrutacyjną?


Rynek pracy IT


Porozmawiamy o kierunku, w którym podąża obecny rynek pracy. Czy naprawdę obserwujemy wzrost liczby ogłoszeń o pracę czy może ich spadek ? Czy firmy coraz częściej decydują się na samodzielne poszukiwania kandydatów, czy może warto im korzystać z wsparcia agencji rekrutacyjnej?


Zachęcamy do obejrzenia webinaru i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami.


🔴 A jakie są Wasze przemyślenia na temat obecnego rynku pracy? W jakim kierunku, Waszym zdaniem, on podąża?Professionals Group - Twoi eksperci od rekrutacji i rynku pracy.32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page